Çamlık Ekmek

Bize Ulaşın : 0 216 370 80 82

Hakkımızda

image

1989 yılında kaliteli ve müşteri odaklı olarak ticaret hayatına başlayan Çamlık Ekmek Gıda San. Ltd. Şti. 12 Panelvan araç ve 40 personel ile günlük ortalama 240 noktaya Ekmek ve unlu mamüllerin dağıtımını yapmaktadır. Teknolojik makine parkurunda hijyenik ortamlarda ürettiği , kalite belgeli mamülleri ile hizmet anlayışının ufkunu genişleten tecrübeli personeli ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar ..

Ürettiği yüzde yüz doğal ve katkısız besinlerin özgün yapısı ve kalitesi sayesinde sağlıklı beslenmeye özen gösteren tüketicilerin desteğini ve güvenini sağlamış, bu alanda Türkiye'de yeni bir akımın öncüsü ve sözcüsü olmuştur. Kuruluşundan bugüne tüketici memnuniyeti ve ürün kalitesi konusunda göstermiş olduğu titizlik ve bu konuda sektörde sahiplendiği misyondan ödün vermeden çalışmalarını sürdüren Çamlık Ekmek Unlu Mamülleri sağlık ve hijyen koşullarında yeni ürün geliştirme ve standartları belirlemeye, ekmek ve tam buğdaydan üretilmiş mamuller sektörünü geliştirmeye devam ediyor.

Çamlık Ekmek ayrıca tüm ürün gruplarında endüstriyel olarak kurumsal müşterilere de hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakasında bir çok büyük zincir marketler ve yerel marketlere ; Özel ve Devlet Hastanelerine. Kamu kuruluşları kantinlerine. Bakkallar , Catering firmaları , özel kuruluşların kendi yemek hanelerine gıda dağıtımı yapmaktadır. Her geçen gün ürün yelpazesine sağlıklı yeni bir seçenek ekleyen kurumumuz;

Normal Ekmek - Kepek Ekmeği - Çavdar Ekmeği - Mısır Ekmeği - Haşhaşlı Ekmek - Galeta - Cevizli Ekmek - Köy Ekmeği - Saf Kepek Ekmeği - Vakfıkebir Ekmeği - Simit - Papatya Ekmeği - Baget Ekmeği - Tuzsuz Ekmek - Sandviç Ekmek - Roll Ekmek - Ramazan Pidesi - Susamlı Ekmek ve isteğe bağlı özel üretim çeşitleri ile pazarda yer almaktadır.